Ohlasy na kurzy

„Byla jsem u Vás na kurzu a musím říct, že byl nejlepší, jaký jsem absolvovala. Ve vedení kurzu jste svůj a opravdu jsem si z něj odnesla základy, které jsem do té doby přehlížela a které jsou velmi potřebné.“ Danuše K.

„Děkuji za skvělý přístup a ochotu nás něco naučit. Jste skvělý školitel, který mě posunul zase dál ve focení. Jste opravdu odborník na svém místě.“ Eva U.

„Rád bych Vám ještě jednou poděkoval nejen za Váš kurz a věnovaný čas, ale také za Váš vstřícný přístup a ochotu. Opravdu jsem v pátek i dnes z kurzu odcházel s nadšením a radostí, také s chutí vrhnout se na fotografování a co nejvíce proniknout do jeho tajů. Díky moc za tento opravdu silný a podnětný impulz.“ Jiří M.

„Minulý týden jsem navštívil Váš foto kurz, byl jsem moc spokojený a opravdu mi Váš kurz hodně dal.“ Roman V.

„Chtěla bych Vám moc poděkovat, za skvělý kurz focení. Byl pro mě velkým přínosem.“ Eva U.

„Děkuji za velmi příjemné a poučné odpoledne v pražské Zoo. Perfektně jste mi poradil a názorně ukázal, jak rychle a jednoduše se dá vytvořit parádní fotka i za zhoršených světelných podmínek. Vytvořit panoramatickou fotku ve Vašem podání je otázkou několika vteřin a výsledek je úžasný. Pro mě opravdu neskutečné rady a vychytávky!“ Luboš P.

„Kurz byl pro nás velkým přínosem a byli jsme velice spokojeni.“ Jiří P.

„Moc děkuju, bylo to opravdu prima a dozvěděla jsem se spoustu věcí nejen o focení, ale i o mém foťáku.“ Marika P.

„Rád bych Ti poděkoval za skvělý fotografický kurz. Byl pro mě samého a myslím že i pro všechny ostatní zdrojem mnoha netušených a užitečných informací. Byl to perfektní den. Jsi skvělý učitel! Obdivoval jsem Tě, jak v tom horku vůbec dokážeš mluvit, notabene souvisle, k věci a srozumitelně.“ Petr. B.

„Báječná instruktáž, prima kurz a podnětná prezentace. Ještě jednou děkuji za hezké odpoledne v zoo.“ Eva N.

„Děkuji za krásný kurz, jste skvělý.“ Eva U.

„Ještě jednou chci poděkovat za páteční/sobotní bezva foto workshop a za možnost vyzkoušet spoustu filtrů, zkušenost k nezaplacení.“ Pavlína H.

„Ještě jednou děkuji mnohokrát za velmi přínosné 3 hodiny. I když mne to občas svádí k jiným tématům, tak jsem se hodně přiučil a velmi mne to bavilo.“ Tomáš S.

„Ještě jednou děkuji za Váš kurz, velice mě potěšil a dodal odvahy.“ Naděžda K.

„Vaše fotokurzy pro mě byly velkým přínosem, děkuji za cenné informace a trpělivost. Jste opravdu odborník a milý člověk. Velmi kladně hodnotím též malý počet účastníků jednotlivých kurzů, věnujete se tak všem na 100%.“ Lucie B.

„S kursem jsem byla velmi spokojená, dozvěděla jsem se zajímavou formou mnoho nového.“ Jana N.

„Děkuji za přínosný kurz, kdy se ze „sprostých slov“ staly pojmy, které už mají ke mně blíž, díky vaší bezmezné trpělivosti =)“ Anna H.

„Děkuji Vám za příjemný a velmi užitečný kurz fotografování, který jsem včera a dnes absolvoval. Byl pro mne velmi motivující.“ Jiří R.

„Kurz fotografování byl pro mě velice přínosný a byl výborně veden lektorem.“

„Kurz se mi líbil, pomohl mi zdokonalit se ve fotografování, rozšířit si znalosti. Lektor byl příjemný, ochotný, vstřícný, těším se na další pokračování kurzu pro mírně pokročilé.“